Dysponujemy szeroką gamą gotowych projektów domów jednorodzinnych i letniskowych, niemniej jednak ochoczo i energicznie podejmiemy się opracowania projektów na indywidualne zlecenie. Podczas spotkania postaramy się poczynić ustalenia prowadzące do zaprojektowania domu Państwa marzeń.

prev next

W tym miejscu pojawiały się będą cyklicznie wybrane gotowe projekty domów jednorodzinnych zrealizowane i oferowane przez naszą pracownię oraz zdjęcia z ich realizacji. Jeśli dany projekt spełnia Państwa wymagania co do architektury i układu funkcjonalnego prosimy             o kontakt telefoniczny bądź mailowy (szczegóły poniżej).


Projekt domu jednorodzinnego SKALA-01

SKALA-01 to projekt domu nowoczesnego, charakteryzującego się nowatorską, kubiczną formą z dachem płaskim. Wnętrze jest niezwykle przestronne i wygodne. Parter zajmuje strefa dzienna, obejmująca duży salon, połączony z jadalnią i funkcjonalną kuchnią. Całość uzupełnia pokój gościnny z niezależnym wejściem wprost z wiatrołapu (który na etapie adaptacji można również przystosować na jednostanowiskowy garaż) oraz łazienka i kotłownia, której wielkość pozwala na wybór dowolnego systemu grzewczego. Salon otwiera się na ogród szerokimi drzwiami tarasowymi. Na piętrze zaprojektowano cztery sypialnie, łazienkę oraz pomieszczenie, w którym można urządzić dodatkową kuchnię. Korytarz tej kondygnacji doświetlony jest oknem dachowym. Dzięki zainstalowaniu na dachu wpustów odprowadzających wodę opadową udało się całkowicie uniknąć szpecących elewację rynien i rur spustowych, które poprowadzono w grubości ocieplenia. Pomimo niekonwencjonalnego i innowacyjnego kształtu budynek nie jest skomplikowany w budowie. Fenomenalnie trafia w gusta Inwestora poszukującego nietuzinkowego i niezwykłego domu, mogącego pomieścić sporą, wielopokoleniową rodzinę. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem Teriva oraz częściowo monolitycznym. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki i stali zbrojeniowej.
typ: piętrowy_pow. użytkowa: 219,88 m2_pow. zabudowy: 125,85 m2_wysokość: 6,61 m_kąt nachylenia dachu: 20


Projekt domu jednorodzinnego SKALA-02   

SKALA-02 to dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i miejscami okładziną klinkierową. Na unikatowość architektury budynku wpływa oryginalny detal drewnianych zastrzałów, podtrzymujących jednocześnie konstrukcję czterospadowego dachu. Front budynku stanowi urokliwy podcień, natomiast elewacja ogrodowa czaruje symetrycznymi podziałami oraz dużymi przeszkleniami. Parter to strefa dzienna- ogólnodostępna oraz część gospodarczo- sanitarna, zauważalnie od tej pierwszej oddzielona, co podnosi komfort użytkowy oraz dodatkowo podkreśla reprezentacyjny charakter wnętrza. Strefę nocną zaplanowano na poddaszu, a na jej kompozycję składają się cztery wygodne sypialnie z szeregiem pomieszczeń towarzyszących, ogólnodostępna łazienka oraz przestronny hol. Wnętrze optymalnie wykorzystuje przestrzeń użytkową, a komfortowy podział stref daje gwarancję pełnej swobody mieszkania. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem teriva. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki i elementów więźby dachowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 231,06 m2_pow. zabudowy: 171,15 m2_wysokość: 8,935 m_kąt nachylenia dachu: 350


Projekt domu jednorodzinnego SKALA-03

SKALA-03 to dom parterowy. Charakteryzuje go tradycyjna bryła przykryta dwuspadowym dachem z dwustanowiskowym garażem. Wnętrze domu jest przestronne i wygodne. Obszerny, wysoki po sam dach salon doświetlają okazałe przeszklenia. Szerokie okno tarasowe prowadzi wprost do ogrodu. Przy wejściu, tuż za wiatrołapem znajduje się wygodna garderoba na okrycia wierzchnie. Z korytarza dostępna jest duża łazienka oraz dodatkowo WC. Każda z trzech sypialni posiada wnękę na sporą szafę. Wielkość kotłowni pozwala na wybór dowolnego systemu grzewczego. To projekt dla osób poszukujących wygodnego i niedrogiego w budowie domu parterowego. Tradycyjna bryła z nowatorskim rysem to wspaniały przepis na trafny, prosty w budowie dom. Jeżeli kładziesz nacisk na wygodę w nowoczesnym stylu, ten dom jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem drewnianym. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki i elementów więźby dachowej.
typ: parterowy_pow. użytkowa: 123,84 m2_pow. zabudowy: 201,70 m2_wysokość: 6,73 m_kąt nachylenia dachu: 380

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-04

SKALA-04 to dom parterowy z poddaszem użytkowym i szerokim garażem jednostanowiskowym. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym w bieli i odcieniach brązu. Na unikatowość architektury budynku wpływa oryginalny detal drewnianych zastrzałów podtrzymujących konstrukcję zadaszenia wejścia. Elewacja ogrodowa czaruje symetrycznymi podziałami oraz odpowiednio dobranymi przeszkleniami osadzonymi w lukarnie. Parter to strefa dzienna- ogólnodostępna oraz część gospodarcza, zauważalnie od tej pierwszej oddzielona, co podnosi komfort użytkowy oraz dodatkowo podkreśla reprezentacyjny charakter wnętrza. Strefę nocną zaplanowano na poddaszu, a na jej kompozycję składają się trzy wygodne sypialnie z szeregiem pomieszczeń towarzyszących- ogólnodostępną łazienką, garderobą oraz przestronnym holem. Wnętrze optymalnie wykorzystuje przestrzeń użytkową, a komfortowy podział stref daje gwarancję pełnej swobody mieszkania. Nad garażem urządzono przestronny strych dostępny rozkładanymi schodami. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem teriva. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki i elementów więźby dachowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 160,82 m2_pow. zabudowy: 146,47 m2_wysokość: 8,86 m_kąt nachylenia dachu: 420

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-05

SKALA-05 to nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Elewacja, będąca kompozycją jasnych barw oraz drewnianych elementów wykończeniowych tworzy harmonijną całość. Dodatkowym atutem, czyniącym dom opłacalną i niedrogą inwestycją jest jego prosta konstrukcja przykryta dwuspadowym dachem. Wnętrze, dzięki odpowiednio dobranym i zaplanowanym przeszkleniom jest jasne i tworzy otwartą kompozycję. Salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią prowadzi dużymi drzwiami balkonowymi na taras i ogród. Kolejną zaletą projektu jest funkcjonalny pokój gościnny położony tuż przy wejściu do domu. Z holu dostępna jest pralnia, funkcjonalnie połączona z garażem i kotłownią, w której można wstawić piec na dowolne paliwo. Poddasze tego komfortowego domu stanowią trzy przestronne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka i garderoba. Całość uzupełnia duży pokój wypoczynkowy. Projekt przewiduje całkowite uniknięcie szpecących elewację rynien i rur spustowych, które poprowadzono w grubości ocieplenia. Pomimo niekonwencjonalnego i innowacyjnego kształtu budynek nie jest skomplikowany w budowie. Jest to dom stworzony dla Inwestora ceniącego komfort użytkowania, a jednocześnie zwracającego uwagę na niskie koszta budowy. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki, elementów więźby dachowej i stali zbrojeniowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 187,55 m2_pow. zabudowy: 171,92 m2_wysokość: 7,98 m_kąt nachylenia dachu: 400

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-06

SKALA-06 to nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Elewacja, będąca kompozycją jasnych barw oraz drewnianych elementów wykończeniowych tworzy harmonijną całość. Dodatkowym atutem, czyniącym dom opłacalną i niedrogą inwestycją jest jego prosta konstrukcja przykryta dwuspadowym dachem. Wnętrze, dzięki odpowiednio dobranym i zaplanowanym przeszkleniom jest jasne i tworzy otwartą kompozycję. Salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią prowadzi dużymi drzwiami balkonowymi na taras i ogród. Kolejną zaletą projektu jest funkcjonalny pokój gościnny położony tuż przy wiatrołapie. Kuchnia ma dużo miejsca na szafki, a dla dodatkowej oszczędności metrażu część sprzętów w przemyślany sposób ulokowano wprost pod schodami. Z garażu znajduje się bezpośrednie wejście zarówno do domu jak i do ogrodu poprzez przylegającą do niego kotłownię, w której można wstawić piec na dowolne paliwo. Poddasze tego komfortowego domu stanowią trzy przestronne sypialnie oraz łazienka i garderoba. Jest to dom stworzony dla Inwestora ceniącego komfort użytkowania, a jednocześnie zwracającego uwagę na niskie koszta budowy. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem teriva. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki, elementów więźby dachowej i stali zbrojeniowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 166,25 m2_pow. zabudowy: 133,75 m2_wysokość: 8,71 m_kąt nachylenia dachu: 420

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-07

SKALA-07 to dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym w jasno grafitowych kolorach uzupełnionych miejscami drewnopodobnymi płytami HPL. Tradycyjna architektura domu z nowoczesnymi akcentami daje ciekawy efekt wizualny. Elewacja ogrodowa czaruje szerokim oknem tarasowym prowadzącym wprost do ogrodu. Parter to strefa dzienna- ogólnodostępna, składająca się z małej łazienki, przestronnego salonu połączonego z otwartą kuchnią i jadalnią oraz część gospodarcza, zauważalnie od tej pierwszej oddzielona, co podnosi komfort użytkowy oraz dodatkowo podkreśla reprezentacyjny charakter wnętrza. Strefę nocną zaplanowano na poddaszu, a na jej kompozycję składają się trzy wygodne sypialnie z szeregiem pomieszczeń towarzyszących- ogólnodostępną łazienką, garderobą oraz przestronnym holem. Nad garażem urządzono strych, który można zaadaptować na dodatkową sypialnię. Wnętrze optymalnie wykorzystuje przestrzeń użytkową, a komfortowy podział stref daje gwarancję pełnej swobody mieszkania. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem żelbetowym. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stali zbrojeniowej, stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów więźby dachowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 174,71 m2_pow. zabudowy: 171,90 m2_wysokość: 9,13 m_kąt nachylenia dachu: 400

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-08

SKALA-08 to tradycyjny dom piętrowy z garażem jednostanowiskowym przykryty czterospadowym dachem. Zaprojektowany został dla 4- 5- osobowej rodziny i jest to zdecydowanie propozycja dla Inwestorów stawiających na komfort i wygodę. Na parterze znajduje się obszerny salon z jadalnią, otwartą kuchnią i podręczną spiżarnią, zlokalizowaną pod schodami. Z hallu dostępna jest mała łazienka z kabiną prysznicową. Garaż oraz kotłownia dostępne są poprzez wiatrołap. Na pełnowymiarowym piętrze znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz dodatkowo pokój do pracy i spory taras urządzony na dachu części gospodarczej domu. Tą kondygnację wieńczy strop drewniany, na którym zaplanowano nieużytkowy strych. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem teriva nad parterem oraz drewnianym nad piętrem. Dodatkowo dom wyposażono w gruntowy wymiennik ciepła, rekuperator oraz wentylację mechaniczną. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki, stali zbrojeniowej i elementów więźby dachowej.
typ: piętrowy_pow. użytkowa: 138,05 m2_pow. zabudowy: 138,05 m2_wysokość: 9,63 m_kąt nachylenia dachu: 350

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-09

SKALA-09 to nowoczesny, wyjątkowy dom dla dużej rodziny. Jest to budynek piętrowy, całkowicie podpiwniczony, z możliwością wykonania tarasu użytkowego na płaskim dachu. Parter stanowi klarowny układ przestronnych pomieszczeń, w tym dużego salonu, połączonego z jadalnią i ustawną kuchnią. Nie zapomniano również o pojemnej garderobie, łazience, spiżarni dla kuchni oraz pokoju do pracy. Na piętrze zaprojektowano trzy wygodne, duże sypialnie z garderobami, dwie łazienki oraz gabinet. Tutaj też znajduje się wyjście na zewnętrzną klatkę schodową, prowadzącą wprost na dach, na którym znajduje się wielki taras. W piwnicy zaprojektowano szereg pomieszczeń gospodarczych typu kotłownia, warsztat, pralnio- suszarnia czy przestronna spiżarnia, ale również można tu znaleźć kino domowe, pokój wypoczynkowy i saunę. Istnieje możliwość rezygnacji z tarasu oraz podpiwniczenia całkowitego lub częściowego na etapie adaptacji. Klatkę schodową doświetla spore okno dachowe. Dzięki zainstalowaniu na dachu wpustów odprowadzających wodę opadową udało się całkowicie uniknąć szpecących elewację rynien i rur spustowych, które poprowadzono w grubości ocieplenia. To dom o dużych, otwartych, prostych przestrzeniach, fantastycznie doświetlonych sporymi przeszkleniami. W dokumentacji zaprojektowano ogrzewanie na opał stały, niemniej jednak parametry kotłowni pozwalają na wybór dowolnego systemu grzewczego, którego modyfikację można przeprowadzić na etapie adaptacji. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem żelbetowym monolitycznym. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki i stali zbrojeniowej.
typ: piętrowy_pow. użytkowa (bez piwnicy): 374,37 m2_pow. zabudowy: 273,13 m2_wysokość: 7,51 m_kąt nachylenia dachu: 20

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-10

SKALA-10 to nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Elewacje wykończono jasnym tynkiem mineralnym i miejscami grafitową okładziną klinkierową. Ogromnym atutem, czyniącym dom opłacalną i niedrogą inwestycją jest jego prosta konstrukcja przykryta dwuspadowym dachem. Wnętrze, dzięki odpowiednio dobranym i zaplanowanym przeszkleniom jest jasne i tworzy otwartą kompozycję. Salon połączony z jadalnią i półotwartą kuchnią prowadzi dużymi drzwiami balkonowymi na taras i ogród. Kuchnia ma dużo miejsca na szafki oraz dodatkowo miejsce na urządzenie kącika jadalnianego. W łazience zaprojektowano miejsce na instalację pieca gazowego. Poddasze tego komfortowego domu stanowią cztery przestronne sypialnie oraz dwie łazienki i garderoba. Jest to dom stworzony dla Inwestora ceniącego komfort użytkowania, a jednocześnie zwracającego uwagę na niskie koszta budowy. Dom jest idealnym rozwiązaniem na wąską działkę. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki, elementów więźby dachowej i stali zbrojeniowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 165,29 m2_pow. zabudowy: 136,35 m2_wysokość: 8,165 m_kąt nachylenia dachu: 380

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-11

SKALA-11 to dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym w białym kolorze uzupełnionym miejscami detalem drewnianych desek. Tradycyjna architektura domu z nowoczesnymi akcentami daje ciekawy efekt wizualny. Elewacja ogrodowa czaruje szerokim oknem tarasowym prowadzącym wprost do ogrodu. Parter to strefa dzienna- ogólnodostępna, składająca się z małej łazienki, przestronnego salonu połączonego z półotwartą kuchnią i jadalnią oraz część gospodarcza, zauważalnie od tej pierwszej oddzielona, co podnosi komfort użytkowy oraz dodatkowo podkreśla reprezentacyjny charakter wnętrza. Opisywaną kondygnację uzupełnia gościnny pokój, dostępny wprost z komunikacji. Strefę nocną zaplanowano na poddaszu, a na jej kompozycję składają się trzy wygodne sypialnie z szeregiem pomieszczeń towarzyszących- ogólnodostępną łazienką, pralnią, garderobą oraz przestronnym holem. Nad garażem urządzono strych, który można zaadaptować na dodatkową sypialnię. Wnętrze optymalnie wykorzystuje przestrzeń użytkową, a komfortowy podział stref daje gwarancję pełnej swobody mieszkania. Dom zaprojektowano w technologii murowanej z bloczków ceramicznych ze stropem żelbetowym. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stali zbrojeniowej, stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów więźby dachowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 174,65 m2_pow. zabudowy: 158,70 m2_wysokość: 8,98 m_kąt nachylenia dachu: 400

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-12

SKALA-12 to dwulokalowy dom parterowy z poddaszem użytkowym. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym w białym kolorze uzupełnionym miejscami detalem drewnianych desek. Tradycyjna architektura domu z nowoczesnymi akcentami daje ciekawy efekt wizualny. Na parterze zaprojektowano mieszkanie nr 1, w którego skład wchodzą: dwie sypialnie, przestronny salonu połączony z otwartą kuchnią i jadalnią, łazienka oraz pomieszczeni gospodarcze. Na poddaszu znajduje się mieszkanie nr 2 o niemalże identycznym układzie i podziale funkcjonalnym. Część wspólną stanowi wiatrołap oraz kotłownia, w której można zainstalować piec na dowolny sposób ogrzewania. Wnętrze optymalnie wykorzystuje przestrzeń użytkową, a komfortowy podział obu lokali daje gwarancję pełnej swobody mieszkania jednej i drugiej rodzinie. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem żelbetowym. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stali zbrojeniowej, stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów więźby dachowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 141,79 m2_pow. zabudowy: 103,50 m2_wysokość: 8,58 m_kąt nachylenia dachu: 400

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-13

SKALA-13 to dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym w jasno beżowych kolorach. Tradycyjna architektura domu z nowoczesnymi akcentami daje ciekawy efekt wizualny. Parter to strefa dzienna- ogólnodostępna, składająca się z małej łazienki, przestronnego salonu połączonego z półotwartą kuchnią i jadalnią oraz dodatkowego pokoju gościnnego. Strefę nocną zaplanowano na poddaszu, a na jej kompozycję składają się trzy wygodne sypialnie z szeregiem pomieszczeń towarzyszących- ogólnodostępną łazienką, garderobą oraz przestronnym holem. Wnętrze optymalnie wykorzystuje przestrzeń użytkową, a komfortowy podział stref daje gwarancję pełnej swobody mieszkania. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem żelbetowym. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stali zbrojeniowej, stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów więźby dachowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 158,50 m2_pow. zabudowy: 127,00 m2_wysokość: 8,675 m_kąt nachylenia dachu: 420


Projekt domu jednorodzinnego SKALA-14

SKALA-14 to dom parterowy, z możliwością zagospodarowania poddasza. Charakteryzuje go tradycyjna bryła przykryta wielospadowym dachem. Dom połączony jest funkcjonalnie z dwustanowiskowym garażem i kotłownią. Wnętrze domu jest przestronne i wygodne. Obszerny, salon, funkcjonalnie połączony z jadalnią i kuchnią doświetlają okazałe przeszklenia. Szerokie okno tarasowe prowadzi wprost do ogrodu. Zaprojektowano trzy sypialnie, w tym jedną z garderobą oraz osobistą łazienką. Z korytarza dostępna jest duża łazienka oraz dodatkowo WC. Wielkość kotłowni pozwala na wybór dowolnego systemu grzewczego. Jest to projekt dla osób poszukujących wygodnego i niedrogiego w budowie domu parterowego. Tradycyjna bryła z nowatorskim rysem to wspaniały przepis na trafny, prosty w budowie dom. Jeżeli kładziesz nacisk na wygodę w nowoczesnym stylu, ten dom jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem teriva. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stali zbrojeniowej, stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów więźby dachowej .
typ: parterowy_pow. użytkowa: 142,03 (+76,97) m2_pow. zabudowy: 250,56 m2_wysokość: 8,245 m_kąt nachylenia dachu: 350

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-15

SKALA-15 to nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Elewacja, będąca kompozycją jasnych barw oraz kamiennej okładziny wykończeniowej tworzy harmonijną całość. Dużym atutem, czyniącym dom opłacalną i niedrogą inwestycją jest jego prosta konstrukcja przykryta dwuspadowym dachem. Wnętrze, dzięki odpowiednio dobranym i zaplanowanym przeszkleniom jest jasne i tworzy otwartą kompozycję. Salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią prowadzi dużymi drzwiami balkonowymi na taras i ogród. Kolejną zaletą projektu jest funkcjonalny pokój gościnny położony tuż przy wiatrołapie. Kuchnia ma dużo miejsca na szafki, a dodatkowo pod schodami zaprojektowano przyległą do niej spiżarkę. Z garażu znajduje się bezpośrednie wejście do domu i do kotłowni, w której można wstawić piec na dowolne paliwo. Poddasze tego komfortowego domu stanowią cztery przestronne sypialnie oraz łazienka, garderoba i pralnia. Jest to dom stworzony dla Inwestora ceniącego komfort użytkowania, a jednocześnie zwracającego uwagę na niewysokie koszta budowy. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem teriva. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stolarki, elementów więźby dachowej i stali zbrojeniowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa: 201,03 m2_pow. zabudowy: 177,05 m2_wysokość: 8,97 m_kąt nachylenia dachu: 390

Projekt domu jednorodzinnego SKALA-16

SKALA-16 to dwulokalowy dom parterowy z poddaszem użytkowym. Elewacje wykończono dwubarwnym tynkiem mineralnym w kolorze białym oraz jasno grafitowym. Tradycyjna architektura domu z nowoczesnymi akcentami daje ciekawy efekt wizualny. Na parterze zaprojektowano mieszkanie nr 1, w którego skład wchodzą: dwie sypialnie, przestronny salonu połączony z otwartą kuchnią i jadalnią, łazienka oraz pomieszczeni gospodarcze- kotłownia, w której można zainstalować piec na dowolny sposób ogrzewania. Dodatkowo zaprojektowano tu dwustanowiskowy garaż, wiatrołap oraz klatkę schodową, prowadzącą do mieszkania nr 2, zlokalizowanego na poddaszu. Zaprojektowano je w analogicznym do mieszkania nr 1 układzie i podziale funkcjonalnym, dodając tu dodatkową, trzecią sypialnię oraz przestronny strych, w którego obrębie możliwe jest nawet wyodrębnienie kolejnego niewielkiego, niezależnego mieszkania. Wnętrze optymalnie wykorzystuje przestrzeń użytkową, a komfortowy podział obu lokali daje gwarancję pełnej swobody mieszkania jednej i drugiej rodzinie. Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem żelbetowym. Dokumentacja zawiera podstawowe zestawienia meteriałów, w tym zestawienie stali zbrojeniowej, stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów więźby dachowej.
typ: parterowy z poddaszem_pow. użytkowa:165,30 m2_pow. zabudowy: 155,95 m2_wysokość: 8,59 m_kąt nachylenia dachu: 420